Solidne podstawy eleganckiej łazienki, czyli panele laminowaneFirma DLH Poland poszerzyła ofertę o nową gamę produktów – listwy wykończeniowe w kolorze białym. Listwy przypodłogowe, dostępne w kilku szerokościach i profilach oraz opaska drzwiowa uzupełnią wysmakowane aranżacje utrzymane w wielkim stylu.

W skład serii wchodzi 5 rodzajów profili o zróżnicowanych wymiarach: cokół - 15x68 mm, 15x91 mm, 15x120 mm, ćwierćwałek - 12x12 mm i opaska drzwiowa - 14x65 mm. Wszystkie typy listew posiadają długość 2400 mm. Profile pokryto warstwą białego akrylu Gesso, który pozwala na natychmiastowy montaż, bez konieczności dodatkowego zabezpieczenia drewnianej powierzchni. Dekoracyjne listwy wykonano w technice mirowczepów.

Do ich produkcji użyto stabilnego materiału o wysokich parametrach wytrzymałościowych. W porównaniu ze zwykłymi listwami MDF drewno egzotyczne wyróżnia się wyższą odpornością na wilgoć i wypaczenia. W zależności od pomysłu na aranżację możemy przy pomocy farb z palety RAL nadać im zupełnie inny, dowolny kolor.

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: