VENTE K2 RFS 60 to ciepła brama garażowa, której innowacyjność polega na tym, że wykonana jest z paneli garażowych grubości 60 mm, o współczynniku U na poziomie 0,39 [W/m2K].

To wynik o ok. 30% lepszy od paneli o grubości 40 mm, przekładający się na współczynnik dla całej bramy na poziomie U=0,39 [W/m²K] (brama o wymiarach 5000x2500 mm). Bramy te wyposażone są we wzmocniony system uszczelnień, który zapewnia znakomitą jakość izolacji cieplnej. Na system ten składa się między innymi podwójne uszczelnienie dolnego panela, uszczelnienia międzysekcyjne oraz dodatkowa uszczelka obwodowa o specjalnej konstrukcji, niwelująca mostki termiczne pomiędzy ścianą a kątownikami.

W konstrukcji bramy producent zastosował rozwiązanie sprawdzone w innych produktach – specjalnie zaprojektowany kształt łuku górnego, który optymalnie dociska górny panel bramy do nadproża. Brama stała się w ten sposób jeszcze bardziej szczelna i bezpieczna.

  • Producent: Krispol
  • Dostępne kolory: ponad 40 oklein i 210 kolorów RAL
  • Wyposażenie standardowe: zabezpieczenie w przypadku pęknięcia sprężyn, bezpieczną konstrukcję paneli, osłony na rolki jezdne, a w bramach automatycznych – wyłącznik przeciążeniowy

Vente K2 RFS 60 - bramy garażowe o współczynniku U=0,39

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: