Aristoni to płyta gresowa o grubości 2 cm firmy Libet. Płyta ma kształt kwadratu, który pozwala na tworzenie geometrycznych układów. Płyta dostępna jest w dwóch wymiarach 60x60 cm i 90x90 cm, jej grubość to zaledwie 2 cm.

Płyty gresowe Aristoni firmy Libet

Płyta gresowa Aristoni wytrzymuje nacisk nawet do 1 tony i jest odporna na ścieranie i wszelkie przypadkowe zarysowania. Praktycznie zerowa nasiąkliwość sprawia, że nie jest podatna na powstawanie plam z płynów, takich jak kawa, herbata, soki itp. W przypadku ich rozlania plamy są bardzo łatwe do usunięcia i nie powodują powstawania przebarwień.

Ponadto płyty są mrozoodporne i niewrażliwe na zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu sprawdzają się również w miejscach szczególnie narażonych na działanie wilgoci. Wysoki współczynnik antypoślizgowy (R 11) zapewnia bezpieczeństwo nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Aristoni jest materiałem łatwym i szybkim w montażu. Płyty mogą być układane dowolną techniką – od klejenia, poprzez układanie na piaskach i żwirach, po technologię tarasu wentylowanego, czyli układania na wysokich lub niskich wspornikach.n

SFbBox by enter-logic-seo.gr

 

AKTUALNOŚCI budowlano-remontowe

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zapisz się do newslettera

Imię:
e-mail: